Yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu sağlam bir ev hayalinizi gerçekleştirin

Ytong, hayalinizdeki evi inşa etmek için ihtiyaç duyacağınız pek çok konuda size büyük kolaylık ve tasarruf sağlayacak bir yapı sistemi sunuyor. İçerisinde nesiller boyu güvenle yaşanacak, sağlam, çevreyle dost, stil sahibi ve fonksiyonel tasarıma sahip Ytong Ev ile tanışın.

Ytong Ev’in sıra dışı özellikleri

İster hazır ev modellerimizden birini seçin, ister bunları kişiselleştirin veya sıfırdan bir ev tasarlayın: Ytong Ev sistemiyle sağlam, güvenli ve nesiller boyu konforla yaşanacak bir eve sahip olacaksınız.

Sağlam ve Depreme Dayanıklı

Sağlam ve Depreme Dayanıklı

Ytong Panel duvarlarınız, çatı ve döşemeniz son derece sağlamdır, darbelerden ve dış hava koşullarından, ısı farklarından, güneşten etkilenmez. Ytong Ev, Türkiye Deprem Yönetmeliği’ne uygundur. Ytong Evinizin dört duvarı arasında daima güvende hissedeceksiniz.

A Sınıfı Enerji Verimliliği

A Sınıfı Enerji Verimliliği

Ytong ürünlerinin yüksek ısı yalıtım performansı ile evinizde her iklim koşulunda hem yaz hem de kış aylarında daima konforlu hissedersiniz. A sınıfı enerji verimliliğine sahip evinizde ısıtma ve soğutma giderlerinden tasarruf edecek, yapı ömrünce kazançlı çıkacaksınız.

Kalite ve Hız

Kalite ve Hız

Ytong Ev’in yapım tekniği kolay, inşaat süresini kısadır. Deneyimli montaj ekipleri, 100 m²’lik tek katlı bir evin kaba inşaatını 4 haftada tamamlayabilir. Hız, zamandan ve paradan tasarruf demektir.

Çevre Dostu ve Sağlıklı

Çevre Dostu ve Sağlıklı

Ytong doğal hammaddelerden üretilir ve tamamen geri dönüştürülebilir. İçerisinde zararlı kimyasallar, petrol türevi malzemeler yer almaz. Mineral esaslı Ytong Paneller ile inşa edilen duvarlarınız ve çatınız nefes alır. Yoğuşma, küf gibi sorunlar yaşamazsınız.

Gürültü Kontrolü

Gürültü Kontrolü

Ytong Ev yüksek akustik performansı ile sizi dışarıdaki gürültülerden korur.

Yangına Karşı Güvenli

Yangına Karşı Güvenli

Ytong yanmaz bir malzemedir. Bu evin çatısı altında güvenle yaşayabilirsiniz.

Yapım Sistemi

Ytong Ev’in duvarları, döşemeleri ve çatısı Ytong Paneller kullanılarak yığma yapı sistemiyle ile inşa edilir. Çelik donatılı olarak üretilen Ytong Panelleri şantiyede bir vinç kullanılarak basitçe bir araya getirilir.

Yetkili uygulamacılarımızdan teklif alın!

Deneyimli uygulamacılarımız, projelendirmeden ruhsata kadar her aşamada hizmet sunmak için hazır. Size en yakın uygulamacıyla randevulaşmak ve fiyat almak için tıklayın.

Evlerimiz

Tasarımcılarımız Ytong Ev modellerini farklı büyüklüklerde, kullanışlı, sıcak yuvalar olarak planladı. Ev modellerimizden size uygun olanını seçerek, kır evinden, yazlık eve, deniz kıyısından dağ yamacına kadar her iklim koşuluna uygun bir ev inşa edebilirsiniz.

Ardıç Evi

2+1 tek katlı

DEVAMI
Gürgen Evi

3+1 tek katlı

DEVAMI
Meşe Evi

3+1 iki katlı / ikiz

DEVAMI
Zeytin Evi

4+1 iki katlı

DEVAMI
TÜM EVLERİ GÖRÜNTÜLEYİN

Hayalinizdeki evi mi inşa etmek istiyorsunuz?

Broşürü indirin ve bir Ytong evin neden güzel bir yaşam biçimi olduğunu öğrenin

ŞİMDİ İNDİRİN

Sıkça Sorulan Sorular

Ytong Ev hakkında merak ettiğiniz soruları bir araya getirerek yanıtladık. Yanıtını görmek istediğiniz sorunun üzerine tıklayın.

Ytong Ev nedir?

Ytong Ev, duvardan çatıya tümüyle Ytong Panel ürünleri ile oluşturulan, hızlı inşa edilebilen, depreme dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü, A sınıfı enerji verimliğine sahip, çağdaş bir ev yapım sistemidir. Sadece bir bina değil, kendi evini yapmak ya da yaptırmak isteyen herkesin faydalanabileceği, tüm inşaat adımlarınızı destekleyen ve hızlandıran bir inşaat modelidir.

Ytong Ev bana neler sunuyor?

Evinizi yaparken sizi her adımda destekliyor. Özenle tasarlanmış ev projelerine ücretsiz erişim, Ytong Panellerinden oluşmuş güvenli bir yapı sistemi, kaliteli yapı malzemeleri, üstün özelliklere sahip bir ev ve Yetkili Uygulamacılarla işinizi kolaylaştırıyor.

Ytong Ev’in avantajı nedir?

Ev modellerimizin mimari ve statik dahil tüm projeleri, malzeme ve uygulama detayları hazırdır. Bu evlerin inşası için gereken Ytong ürünleri de bir paket olarak belirlenmiştir. Bu hizmetler, projelendirme maliyetinden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar, inşaat sürecinizi hızlandırır. Evlerimiz Deprem, Yangın, Isı Yalıtım ve Gürültü Yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır. “Evim yönetmeliklere uygun mu, ısıtma soğutma masrafım çok olur mu, hangi malzemeleri seçmeliyim, referansı var mıdır?” diye düşünmeden karar verip inşaata başlayabilirsiniz.

Depreme dayanıklı mı?

Ytong Ev sağlamdır, depreme dayanıklıdır. 2018’de yayınlanan Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği’nde yer alan “Donatılı Gazbeton Panellerle Oluşturulan Yığma Bina Kuralları”na uygundur. Marmara Depremi ve Van Depremi sonrasında yapılan incelemelerde, bu bölgelerde Ytong Paneller ile inşa edilmiş evlerin depremi hasarsız olarak atlattığı üniversite raporlarıyla belgelenmiştir.

Isı yalıtımı var mı?

Ytong Evleri A sınıfı enerji verimliliğine sahiptir. Ytong’un ısı yalıtımı özelliği ve Multipor’un yüksek yalıtım performansı ile evinizi her iklim koşulunda ekonomik bir şekilde ısıtabilir ve serinletebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Bize Ulaşın Bize Danışın