Bina Akustiği
GÜRÜLTÜ KONTROLÜ

Bina Akustiği

AKUSTİK KONFOR

Konforlu bir yaşam alanı için ses yalıtımı

Konforlu bir yaşam için, iyi bir ısı yalıtımı ve yapı güvenliğinin yanında, ses yalıtımı da önemlidir. Bina dışından veya komşu yaşam alanlarından gelen gürültünün önlenmesi, huzurlu bir yaşam için vazgeçilmezdir. Yüksek akustik performansa sahip Ytong duvarlar sizi gürültüden korur.

"Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik" ile uyumlu duvar çözümlerimiz ile hem konutunuzun içindeki bölme duvarları hem dış cephe veya yan daire ile ortak duvarları konforlu bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ytong’un bünyesinde homojen olarak dağılmış çok sayıdaki gözenek sadece iyi ısı yalıtımı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ses yalıtımı da sağlar. Ytong hafif ve esnek yapısı, yüksek ısı yalıtımı ve basınç dayanımı, yanmazlık, mineral ve nefes alan yapısı ile iç ve dış duvarlar için ideal bir yapı malzemesidir.

Bina Akustiği

YÜKSEK AKUSTİK PERFORMANS

Ytong’da farklı ses yalıtımı gereksinimleri için birçok alternatif var.

Hatırlatma: Rw olarak verilen ses yalıtım değerinin yönetmelik ile uyumlu hale getirilmesi için DnT,A değerlerine dönüştürülmesi gerekir. Duvarın yükseklik ve uzunluğu dikkate alındığında, ilgili duvarın stabilitesi proje müellifi tarafından ayrıca değerlendirilmelidir.

YTONG DUVAR ÇÖZÜMLERİ

EK BİLGİLER

İndirilecek dosyalar

Bize Ulaşın

Mesaj gönderin

Bilgi formunu doldurun

Bizi Arayın

Hizmetinizdeyiz: +90 216 396 66 00

Bağlan

Yetkili Satıcılar

En yakın Yetkili Satıcımıza ulaşın

Listeden bul