Duvar Panelleri

Yatay ve düşey ile taşıyıcı düşey duvar panelleri

Yatay Duvar Paneli

Ytong Yatay Duvar Paneli, fabrika, AVM, depo ve iş merkezi gibi sanayi ve ticari yapılar ile konutların dış ve iç duvar yapımında kullanılır.

Düşey Duvar Paneli

Ytong Düşey Duvar Paneli, fabrika, AVM, depo ve iş merkezi gibi sanayi ve ticari yapılar ile konutların dış ve iç duvar yapımında kullanılır. Betonarme veya çelik taşıyıcı yapıya dıştan veya kolon aralarına monte edilir.

Taşıyıcı Düşey Duvar Elemanları

Ytong Taşıyıcı Düşey Duvar Elemanları, G4 sınıfında, antikorozif çift sıra çelik donatılı olarak imal edilir ve bu sınıfın özelliklerine sahiptir. Ytong taşıyıcı düşey duvar elemanları ile deprem bölgelerinde iki tam kata kadar yığma yapı inşa etmek mümkündür.

Bölme Paneli

Ytong Bölme Paneli, konut projeleri, otel, alışveriş merkezi, eğitim, kültür, spor, sanayi yapıları gibi büyük metrekareli inşaatlarda iç duvarların hızlı ve verimli biçimde tamamlanması için kullanılan, büyük boyutlu yapı elemanlarıdır.

Yangın Duvarı Çözümü

Sanayi yapılarını tehdit eden en önemli risklerden birisi yangın hasarlarıdır. Yangın riski ve yangının neden olduğu kayıplar, pasif yapısal yangın güvenlik önlemleri ile büyük ölçüde önlenebilir.

Gürültü Bariyeri

Motorlu taşıtlardan ve raylı sistemlerden kaynaklanan çevresel gürültü yapıların içindeki insanlara ulaşmadan, yayıldığı ortamda birtakım önlemler alınarak azaltılabilir. Karayolu ve demiryolu kenarlarına inşa edilen gürültü bariyerleri, trafik gürültüsünden korunmak için etkili bir yöntemdir.

Bize Ulaşın Bize Danışın