İnsan Kaynakları

IK politikamız ile Ytong'da iş ve staj olanakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimizin temel İnsan Kaynakları ilkesi, en önemli değerimizin insan kaynağı olduğu fikridir. Amacımız, nitelikli iş gücünü şirketimize kazandırmak, çalışanlarımızın bilgi, deneyim, yetenek ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak , işbirliği ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, istihdam edilen çalışanların tutundurulması yolu ile kurumsal kültürümüzü ve kalıcı üstünlüğümüzü devam ettirebilmektir.

Bize Katılın

İş Başvurusu

Ytong açık pozisyonlar için kariyer.net sayfamıza göz atabilirsiniz.

Staj Başvurusu

Ytong olarak gençlere şirketimiz bünyesinde staj olanağı sunmaktayız. Ytong bünyesinde staj yapan öğrenciler firmamızı ve kültürünü tanıma şansına, akademik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatına sahip olurlar. Açık pozisyonlar için kariyer.net sayfamıza göz atabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, dernek, vakıf, sendika üyeliği, sağlık (engel, kan grubu gibi), sabıka kaydı ve güvenlik tedbirleri verileriniz sizin özel nitelikli verileriniz olup, tarafınızca şirketimize açık rıza vermeniz halinde işlenebilir (elde edilebilir, kaydedilebilir, aktarılabilir, muhafaza edilebilir vb.). Şirketimizin bu özel nitelikli verilerinizi edinmek ve işlemek yönünde bir talebi bulunmamaktadır. Bu nedenle, şirketimize özgeçmişinizi iletirken lütfen özgeçmişinizde bu verilere yer vermeyiniz. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili aydınlatma metni için buraya tıklayınız.

Bize Ulaşın Bize Danışın